Στις 12, 13, 14 Απριλίου θα μας βρείτε στην Έκθεση Εξοικονόμησης Ενέργειας, στο City of Dreams Mediterranean στη Λεμεσό, στο περίπτερο 41!
Η έκθεση έχει καθιερωθεί ως το σταθερό σημείο συνάντησης για όσους θέλουν να ανακαλύψουν λύσεις ενεργειακής απόδοσης, εξοικονομώντας ταυτόχρονα χρήματα και χρόνο. Η ομάδα μας θα βρίσκεται εκεί για να λύσει όλες σας τις απορίες, σχετικά με τις ολοκληρωμένες λύσεις που προσφέρει ο Όμιλος μας.
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/23f0.png)
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/23f0.png)
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/23f0.png)